Něco ke koupi v poradně

Bachovy esence

Bachovy květové esence mají schopnost jemně harmonizovat člověka a poskytnout podporu v těžkých chvílích při zvládání intenzivních emocí. Tato jemná podpora má velký dopad. Přináší sebepoznání, relaxaci a klid. Bachova terapie konkrétně přináší zlepšení atmosféry a komunikace v rodinném prostředí. Postupným uklidněním dětí dochází k úlevě pro všechny zúčastněné. Je to jako odlupování vrstev cibule. Bachovy esence dokážou odhalit a rozpustit mnoho těchto vrstev.

Konkrétně mohu zmínit esenci z rostliny Netýkavka (Impatiens), což je výjimečný produkt, který pomáhá dětem, které se projevují netrpělivostí a hyperaktivitou, a které mohou mít náhlé výbušné reakce hněvu. Tyto děti se často projevují rychlostí a impulzivitou. Hlavními problémy jsou vysoké vnitřní stresy, netrpělivost a prudké, rychlé změny emocí (rychlé uvolňování adrenalinu). Použitím této esence dochází ke změně energetické rovnováhy - vytváří se silnější spojení s okolím. Je důležité tuto esenci užívat dlouhodobě.

Během terapie podle Bacha obdržíte svůj vlastní mix esencí, který je připraven z 6-7 různých esencí na míru. Některé z těchto esencí mohou být hojnější, jiné méně, ale společně tvoří naprosto unikátní kombinaci, přesně podle vašich potřeb.

Namíchaní na míru - 400Kč/1 lahvička (cca 1 měsíc užívání)

Pentagram® – bylinné koncentráty

Pentagram® bylinných koncentrátů je základním pilířem naší nabídky. Je založen na celostním přístupu k člověku, který respektuje, že tělo a mysl jsou navzájem propojeny. Vychází z prastaré teorie jin-jangu a pěti prvků, do které jsou vloženy nejnovější poznatky moderní vědy. Přípravky účinkují v lidském organismu ve dvou hlavních úrovních. Prostřednictvím fytoterapie přímo ovlivňují jednotlivé tělesné orgány, zatímco homeopatické složky působí na řídicí podkorová centra v mozku a ovlivňují samotnou příčinu. Pět bylinných koncentrátů je složeno tak, aby korespondovaly s energií pěti základních přírodních prvků a napomáhaly uvést všechny životní pochody v těle do rovnovážného stavu: Vironal – Kov, Regalen – Dřevo, Renol – Voda, Gynex – Země, Korolen – Oheň.

Pentagram® – regenerační krémy

Nadstavbou bylinných koncentrátů je pět bioinformačních krémů Pentagramu®, které rovněž odpovídají energiím pěti prvků: Droserin – Kov, Protektin – Dřevo, Artrin – Voda, Cytovital – Země, Ruticelit – Oheň. Pečlivě vyladěná kompozice obsahuje výjimečných 50 % bylinného extraktu a vysoký podíl výživných a ochranných látek. Důležitou součástí je třetihorní termální voda, humáty se silným protizánětlivým účinkem a výtažky ze vzácných pryskyřic (myrha, kadidlo, Croton lechleri), jež zajišťují maximální regenerační efekt. Krémy Pentagramu® jsou výjimečné nejen svým složením, ale i možnostmi terapeutického využití. Snadno pronikají do hlubších vrstev pokožky a odtud do tkání. Pozitivně tak ovlivňují nejen samotnou pokožku, ale prostřednictvím energetických drah i hluboko uložené orgány a jejich soustavy.

Chcete nás kontaktovat?

Viola Kalousová-specialista | © 2024
Vytvořeno službou Webnode Cookies
Vytvořte si webové stránky zdarma!