Viola Kalousová

známý terapeut

VÍCE O MNĚ

Jako malá jsem se bála všeho, i co život přináší. Neuměla jsem si o nic říct a hodně jsem se styděla. Probíhající život mi moc na sebevědomí také nepřidal. Dělala jsem neustálé  chyby a obviňovala jsem za to druhé. V těhotenství jsem zažívala těžké stavy, dokuď jsem neřekla stop při narození prvního syna. Syn se narodil jako "leklá rybička" bez jakéhokoliv uchopení. Měl podezření na autismus, Marfanův syndom, dysfunkci svalů, ADD a další dysfunkce.
Rozhodla jsem se, že musím něco udělat pro zdraví syna a zároveň i mé. Začala jsem tedy studovat metodu One Brain a další k tomu přidružené alternativy. Po aplikování této metody na našich synech vidím proměny k lepšímu. Nepřestáváme bojovat, i nadále se syny cvičím posílení sebedůvěry, dále odháníme i nějaké ty trápení na srdci, které bychom si nechtěli nést celý život. Nyní jsem konečně šťastná a naše děti také, protože máme úplnou, láskyplnou a chápající rodinu.

One Brain

Nebojte se, One Brain  probíhá při plném vědomí klienta, neboť je nezbytná jeho aktivní spolupráce s terapeutem. Nejedná se o hypnózu ani regresi do minulých životů.

Metoda One Brain je jemná a účinná. Při diagnostikování problému terapeut pracuje ponejvíce pouze s deltovým svalem, a to z důvodu maximálního pohodlí klienta.

Korekce problému se skládá z jednoduchých a časově nenáročných cvičení a dotyků ruky terapeuta na příslušných akupresurních bodech.

Metoda One Brain je hodnocena jako diagnostická metoda 21. století.Certifikace

Kineziologie

Zdraví dětí v tradiční čínské medicíně  

Kraniosakrální terapie

Terapie Bachovými esencemi

Reiki

Shamballa

Alternativní psychoterapie

Asistent pedagoga - prakticky

IASK

Viola Kalousová-specialista | © 2024
Vytvořeno službou Webnode Cookies
Vytvořte si webové stránky zdarma!