Reference

Z důvodu osobního rozvoje jsem navštívil paní Violu, aby mě trošku, jak se říká, "nakopla se posunout". Nevěděl jsem, kam směruji a co chci. Musím říci, že hned po prvním sezení jsem byl překvapen, jak moje myšlení a uvažování se změnilo k lepšímu. Moc děkuji :-)

Filip

obchodní manažer

Vzhledem k tomu, že jsem důchodkyně mě Violka navštěvuje u mě doma, kde se cítím nejlépe. Protože mě už trápí různé těžkosti a potřebuji si odpočinout, podstupuji kraniosakrální uvolnění. Vždy mě to nabije pozitivní energií a mohu v klidu spát.

Terezie

důchodkyně

Terapie kineziologie mě velmi pomohla, co se týče vztahů ve škole a sama k sobě. Používám i bachovy kapky a vidím velké zlepšení, děkuji :-)

Laura

studentka

Jsem lepší, moc děkuji :-) Začala mi sezóna sportovních závodů, mám po úspěšných přijimáčkách na střední školu a objevil se chlapec, s kterým jsem ráda, tak co dodat? Vše super, děkuji moc.

Gábina

studentka

Mám  problémy se soustředěním, učením ve škole a neprosazováním se v kolektivu. Po návštěvách poradny se mi hodně ulevilo. Sleduji na sobě, jak se měním k nepoznání a prospěch ve škole se mi zlepšil. I učitelka si toho všimla, jsem šťastný.

Viktor

student

Mám obtíže s dyslexií, dysgrafií, ADHD a úzkostnými poruchami. Poradna mi dala naději tento stav změnit. Užívám Bachovy esence a vidím, že se to pomaloučku lepší. Do poradny zatím chodím stále, musím říci, že se vždy po ní cítím dobře.

Míša

student

.Dobrý den, Šimon mi nyní přijde o hodně mazlivější než byl dříve a to byl hodně 😁. To jsme zpozorovali celkem brzy po návštěvě u vás. Co se týče učení, když se s ním učím doma, tak udělá chybu málokdy, teď psali ve škole písemné práce a ty se úplně nepovedly, možná stres kvůli času, nevím. Sebevědomí je o něco lepší, dlouho jsem od něj neslyšela, že tohle určitě nebude umět. Úkoly a Bachovy kapky dobral. Myslím, že by to u Vás ještě na jednu návštěvu bylo. Děkuji a přeji hezký den. L.

maminka od Šimona

student

Viola Kalousová-specialista | © 2023
Vytvořeno službou Webnode Cookies
Vytvořte si webové stránky zdarma!